SOUND ELECTRIC & WEB SOLUTIONS

SOUND ELECTRIC & WEB SOLUTIONS

Ako získate výkonnú wordpress stránku alebo e-shop s hostingom na ktorom sa nemusíte o nič starať ? A to všetko v prijateľnej cene?

 Ste na správnej adrese ! V následujúcich riadkoch Vám stručne popíšeme ako je možné docieliť rýchly wordpress web či e-shop. Rovnako sa dozviete že je možné docieliť bezstarostnosť ako u e-commerce riešení a to stále bez mesačných poplatkov.

Ako dosiahnete skvelú rýchlosť stránky za skvelú cenu ?

Častým problémom cms býva rýchlosť. Dôvodov prečo tomu tak je môže byť viacero ale medzi najčastejšie patria tieto:

  1. Stránka je príliš robustná – má nainštalovaných veľa pluginov, obrázky a videa nie sú optimalizované
  2. Pluginy nie sú plne kompatibilne – majú veľký dosah na iné časti potrebné pre chod stránky.
  3. Nadmerné množstvo dát v databáze – mnohé pluginy alebo updates vedia extrémne zvýšiť objem dát v databáze, čím dochádza k nadmernému preťaženiu servera. Toto býva najčastejšie v prípade e-shopov.
  4. Použitý štandardný hosting je nepostačujúci – stránka môže byť správne zhotovená ale výkonové prostriedky servera sú nízke.

Ako to riešiť?

  1. Používať overené pluginy s dobrou podporou a pravidelnou aktualizáciou.
  2. Namiesto inštalácie veľa pluginov sa radšej zamerať na plugin s ktorým dokážem pokryť čo najviac v rámci mojich požiadavok. Inštalovať vždy len ak nie je iná možnosť.
  3. Nedržať na stránke veľké obrázky ak sa nepoužívajú a rovnako nedržať veľa nadbytočných obrázkov. Veľkosť obrázka vždy optimalizujte podľa potreby stránky.
  4. Skúšanie rôznych pluginov a ich následné odinštalovanie vám zanesie do databázy množstvo dátového odpadu. Ak chcete zistiť ako ktorý plugin pracuje, tak vždy si ho radšej odskúšajte na inej testovacej stránke, nie na živej.  Čistenie databázového odpadu býva náročné a vyžaduje si skúsenosti.
  5. Vyberte si hosting, ktorý vie pružne nastaviť výkonové prostriedky podľa potrieb stránky.

kde toto všetko dosiahnem, keď nemám čas na dlhé analýzy a nechce sa mi stále kontrolovať aktualizácie ?

Samozrejme že existuje riešenie. Dajte si zhotoviť stránku niekomu, kto si tieto veci už pred Vami „odskákal“ (napríklad www.soelwe.sk) a vytvorí Vám tak optimálny web vo výbornej cene podľa výberu. A samozrejme ku tomu pružný SOELWE VIP START hosting u ktorého sa nemusíte o nič starať, pretože v rámci hostingu to oni urobia za Vás.

Vďaka čomu sa nemusím o nič starať ?

SOELWE VIP START hosting je určený pre každého, kto si dá na www.soelwe.sk zhotoviť stránku. Jeho výhodou je 5 x lepšia rýchlosť než u komerčných hostingov v podobných nízkych cenách a to z dôvodu že sa nemusíte deliť o výkon s veľkým množstvom užívateľov. Rovnako vďaka tomu je možné pružnejšie prispôsobiť výkon potrebám stránky. Keďže každá stránka je optimalizovaná a na servery monitorujeme či je všetko bezpečné a zaktualizované, tak majiteľovi stránky odpadá akákoľvek práca s údržbou . Rovnako stránka je pravidelne zálohovaná a tak sa vôbec netreba báť straty dát.

Aký web môžete získať ?

Budú mať ľudia o stránku záujem ?

Kolko vás to bude celé stáť ?