SOUND ELECTRIC & WEB SOLUTIONS

SOUND ELECTRIC & WEB SOLUTIONS

internet-marketing

SEO A INTERNET MARKETING

Mnoho firiem pri objednávke stránky si myslí že stránka musí mať výborný dizajn. No nie je to tak. Stránka má vyzerať pekne no dnes je oveľa dôležitejšie ako pekná stránka je ponuka, ktorá Vás jasne odlíši od ostatných a pritiahne záujemcov na Váš web. Teda obsah predáva viac než dizajn.

Preto u nás stránku dizajnujeme na mieru podľa toho čo zákazníka robí výnimočným. Základom dobrého predaja je mať zaujímavú ponuku a v tej Vám vieme pomocť vhodne zvoleným marketingom a cieliť  tam kde získate zákazníka a súčasne ho motivovať opätovne navštevovať Vašu stránku.

Akonáhle pritiahnete zákazníka na stránku, tak treba myslieť na jednoduchosť a prehľadnosť. Zákazník zo zložitej stránky zväčša ihneď odchádza. Rovnako úvodná stránka ma byť čo najjednoduchšia aby rýchlo poskytla informáciu a rovnako sa dostatočne rýchlo načítala, čo je dôležite pre prehliadače a google. Cieľte  dizajn skôr na mobilné zobrazenie než na počítačove, pretože oveľa viac ľudí navštevuje Váš web cez mobilný telefón.

ČO JE INTERNET MARKETING?

Internet marketing má jediný cieľ – získať nových zákazníkov a zvýšiť zisk. Online marketing, alebo tiež internetový marketing sú všetky činnosti na internete, ktoré vedú k predaju výrobku, alebo služby.

Internetový marketing je dnes omnoho dôležitejší ako klasický marketing, hlavne čo sa týka účinnosti. Už nestačí mať iba profesionálne urobenú web stránku alebo e-shop, dôležité je aby na Vašu stránku chodili aj návštevníci.

Existuje mnoho možnosti ako prostredníctvom najnovších technológií zistiť o zákazníkovi presne čo potrebuje a ponúkať mu presne cielenú reklamu a produkt. A tu je ten hlavný rozdiel oproti klasickému marketingu, na internete sa zákazníkom nevnucujete ale Vaša reklama sa zobrazuje iba tomu zákazníkovi, ktorý hľadá Vaše služby.

V dnešnej dobe má internetový marketing mnoho výhod oproti klasickému marketingu, predovšetkým:

 • je omnoho lacnejší
 • dá sa lepšie cieliť
 • dá sa presne merať efektivita

Podľa viacerých prieskumov minimálne 80% ľudí vyhľadáva web stránky vo vyhľadávačoch. Preto je potrebné zaistiť zviditeľnenie internetovej prezentácie tak, aby sa po zadaní relevantného kľúčového slova zobrazovala na popredných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania.

Základné prvky internetového marketingu:

 1. Kvalitné webové stránky alebo e-shop
 2. SEO – optimalizácia web stránky alebo e-shopu
 3. Marketing na sociálnych sieťach (napr. facebook)
 4. PPC reklama (napr. Google AdWords)

 

Google AdWords je najznámejšia služba pre internet marketing.
Reklamy AdWords sú zobrazené vedľa výsledkov vyhľadávania na Google, ako aj na vyhľadávacích a obsahových stránkach v dorastajúcej sa Google sieti. Platíte len keď Váš odkaz niekoho zaujme a klikne naň. Internet marketing umožní zobrazenie Vášho reklamného odkazu ľuďom, ktorí hľadajú práve Vami ponúkané služby alebo produkty.

ČO NAŠA SEO A MARKETINGOVÁ SLUŽBA PONÚKA

Služba rozšírené SEO

SEO – optimalizácia web stránky alebo e-shopu

Pri optimalizácii berieme ohľad na viaceré on-page a off-page faktory, ktoré je potrebné zakomponovať do stránok, aby bola optimalizácia úspešná.

 • prevedieme prvotnú analýzu web stránok podobného zamerania na internete
 • podľa zamerania web stránky urobíme analýzu kľúčových slov
 • vykonáme analýzu meta tagov, alt tagov, nadpisov a kódu web stránky
 • navrhneme najvhodnejšie kľúčové frázy pre optimalizáciu, nové tagy a iné SEO vylepšenia
 • následne web stránku SEO optimalizujeme
 • zabezpečíme registráciu web stránky do internetových katalógov
  Poradíme Vám ako postupovať ďalej, aby sa Vaša stránka udržiavala na prvej strane google.

Internet marketing obsahuje:

 1. Marketing na sociálnych sieťach (napr. facebook ads)
 2. Marketing na obchodných sieťach (napr. heureka, shopmania a iné.)
 3. PPC reklama (napr. Google AdWords)

PPC REKLAMA

Zabezpečíme Vám vytvorenie a spravovanie reklamnej kampane v systémoch Google AdWords alebo Facebook Ads (tzv. PPC kampaň – Pay Per Click)

Na rozdiel od SEO optimalizácie, reklamná PPC kampaň prináša návštevníkov ihneď. Vaša reklama bude umiestnená na prvej stránke Google alebo Facebook. Výška poplatku za PPC kampaň sa odvíja od počtu klikov na Vašu reklamu. Výhodou je práve forma platby, kedy platíte len za reálneho návštevníka, ktorý navštívi vašu stránku. Ďalšou veľkou výhodou PPC reklamy je presné cielenie a detailné štatistiky.

Zabezpečíme správne nastavenie kampane, vyberieme vhodné kľúčové slová, napíšeme efektívnu reklamu aby sme prilákali veľké množstvo potenciálnych zákazníkov.

Detaily o cenách za služby si môžete pozrieť v našom cenníku služieb.