SOUND ELECTRIC & WEB SOLUTIONS

SOUND ELECTRIC & WEB SOLUTIONS

grow-up

Pomôžeme Vám vyrásť

Dlhoročné skúsenosti v IT oblasti a 5 ročné skúsenosti s tvorbou stránok pre rôzne firmy nás postupne priviedli k myšlienke založiť si vlastnú firmu, ktorá bude ponúkať kvalitné služby,  ale tak aby boli dostupné aj pre drobných podnikateľov či stredne veľké firmy.

Na tvorbu všetkých stránok používame najmodernejšie technológie a techniky, ktoré urobia Váš web atraktívnym, efektívnym a ktorý Vám získa zákazníkov. Práca nás baví a ku ku každej stránke pristupujeme ako keby bola naša vlastná.

Náš hlavný cieľ je pomôcť firmám rýchlejšie vyrásť na internetovom trhu, bez toho aby Vás web finančne zruinoval.

Trápil nás fakt že mnohé firmy poskytujúce komplexne služby si vytvorili zo zákazníka „dojnú kravu“ a periodicky každý mesiac od neho pýtajú nemalé peniaze. Zároveň zákazník u nich nie je vlastníkom  webu a akonáhle prestane platiť mesačné poplatky, príde po čase aj o celý svoj web.

SME NA VAŠEJ STRANE !

U nás sa Vám nestane že Vás budú čakať mesačné poplatky a to z dôvodu že stánka po odovzdaní klientovi je plne v jeho vlastníctve.

Pre začínajúce firmy ale aj pre firmy dlhodobejšie na trhu sú periodické náklady jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich rast. U nás nemusíte mať strach že Vám vypneme stránku kvôli nezaplatenej faktúre.

Pomôžeme Vám s propagáciou stránky a s pomocou nášho hostingu, ktorý môžete získať so stránkou ste schopní dosiahnuť parametre podobné stránkam, ktoré sú rádovo drahšie a to všetko za skvelú cenu. Cele tajomstvo spočíva v tom že o priestor na vašom hostingu sa nemusíte deliť s veľkým množstvom užívateľov ako to býva bežné u veľkých hostingových poskytovateľov. Kapacity hostingu pružne prispôsobujeme a preto nenastávajú žiadne vysoké skoky v splátkach.

Podrobnosti o hostingu sa dozviete sem a podrobnosti o našich stránkach si môžete pozrieť sem.

Nezabudnite na doležité služby pre zviditelnienie Vášho webu, ktoré sú dnes nevýhnutnou súčasťou. Podrobnosti si pozrite sem.

Môžete sa samy rozhodnúť do akej stratégie chcete investovať  a my Vám v tom radi poradíme aj pomôžeme.

Ukážky našich webov

E-SHOP

Mobilné zobrazenie

WEB